Prace aranżacyjne biur

Projektowanie biur to usługa realizowana w oparciu o pasję oraz ogromne doświadczenie projektowe naszych architektów.

W zakresie usług świadczonych przez nasza firmę mieści się kompleksowa realizacja wnętrz biurowych i powierzchni komercyjnych na wszystkich etapach – od przygotowania space planu wraz z wyceną, poprzez realizację prac wykonawczych i zarządzanie projektem, aż po uzyskanie zezwoleń na budowę i oddanie wnętrz do użytku.

Aranżacja biura w nowoczesnym wydaniu zależy w dużej mierze od tego, czym zajmuje się dana firma, jak wygląda system pracy, oraz od tego, czy jest ono przeznaczone wyłącznie dla pracowników, czy też regularnie pojawiają się w nim klienci. Nieco inaczej wygląda organizacja pracy, a co za tym idzie wyposażenie biura w instytucjach państwowych nastawionych na codzienną obsługę wielu klientów, a inaczej biuro dostępne wyłącznie dla zatrudnionych w nim osób. W obu przypadkach kompletując wyposażenie biur, warto wziąć pod uwagę zarówno ich funkcjonalność, jak i design. Zanim zaczniemy aranżować przestrzeń, należy oczywiście przygotować odpowiedni projekt biura.

Co gwarantujemy w ramach usługi aranżacyjnej:

  • Koncepcję projektu przestrzeni biurowej,
  • Projekt wnętrz przestrzeni biurowej,
  • Montaż zgodnie z projektem; podłóg, ścian głównych, ścian działowych, malowania, tapetowania, montażu instalacji elektrycznych, ścianek jezdnych, szklanych, prac związanych z montażem płytek, wykładzin, lamp, sufitów, oświetlenia oraz wszelkich innych elementów wyposażenia wnętrz pod klucz,
  • Kompleksowy nadzór i koordynację wszelkich prac na obiekcie,
  • Wszelkie inne prace konieczne w celu realizacji kompleksowego wyposażenia wnętrz,
  • Wyposażenie biura w niezbędny sprzęt i meble.

Skorzystali z naszych usług

Nasze usługi

Sprawdź w czym Jeszcze możemy pomóc

Wsparcie rozwoju kadr

arrow_forward

Bezpieczeństwo i higiena pracy

arrow_forward

Sprzątanie biur i obiektów komercyjnych

arrow_forward

Prace aranżacyjne biur

arrow_forward

przejdź do usług >