Usługi

Eksperci DOCE to architekci biznesu, z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku rozwoju kadr w Polsce i na świecie.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi BHP, wypracowane przez lata praktyki oraz wysokie standardy szkoleniowe, powiązane z przeglądami stanowisk pracy, analizami wypadkowości i występującym ryzykiem zawodowym.

Powierz nam sprzątanie biura i utrzymanie w nim czystości. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki starannie, sumiennie i bez jakiejkolwiek ingerencji w pracę biura. Posiadamy wykupione ubezpieczenie OC, które daje naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa. Świadczymy usługi 24h/dobę, a terminy ich realizacji dopasowujemy indywidualnie do potrzeb, możliwości i oczekiwań Klientów.

Projektowanie biur to usługa realizowana w oparciu o pasję oraz ogromne doświadczenie projektowe naszych architektów.

Środowisko pracy ulega ciągłym przemianom. Świat i Polska przechodzą obecnie transformację, która wprowadza na rynek młodsze pokolenie pracowników  oraz nowoczesne technologie. 

Przeprowadzamy audyt IT, w skład którego wchodzi m.in. audyt infrastruktury, audyt licencji, audyt obowiązujących procedur serwisowych i audyt umów utrzymania oraz wsparcia (M&S – Maintenance and Suport).

Wielu naszych klientów wskazuje, że nie dysponowało zbyt dużą ilością czasu na gruntowny przegląd oferowanych systemów, często nie wiedzieli także, na co dokładnie powinni zwracać uwagę.

Ważnym jest, aby nowe oprogramowanie dobrze współpracowało ze wszystkimi innymi rozwiązaniami i technologiami stosowanymi w Twojej firmie.

Projekty wdrożeniowe stron i aplikacji webowych bazujące na gotowych szablonach.

Development first, większość tworzonych przez nas rozwiązań jest projektowanych z myślą o jak najlepszym dostosowaniu do Klienta i jego potrzeb.

Skorzystali z naszych usług

Nasze usługi

Sprawdź w czym Jeszcze możemy pomóc

Wsparcie rozwoju kadr

arrow_forward

Bezpieczeństwo i higiena pracy

arrow_forward

Sprzątanie biur i obiektów komercyjnych

arrow_forward

Prace aranżacyjne biur

arrow_forward

przejdź do usług >